Rabbit Hole (8.x-1.0-beta7) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Other
gu: અન્ય

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: About
gu: વિશે
