Rabbit Hole (8.x-1.0-beta7) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: About
km: អំពី
