Rabbit Hole (8.x-1.0-beta7) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Node
mn: Зангилаа

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
