Rabbit Hole (8.x-1.0-beta7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Group
sl: Skupina

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: About
sl: O modulu
