Rabbit Hole (8.x-1.0-beta7) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Action
ta: செயல்

en: File
ta: கோப்பு

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Page not found
ta: பக்கம் கிடைக்கவில்லை

en: About
ta: பற்றி
