Rabbit Hole (8.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Group
af: Groep

en: Action
af: Aksie

en: File
af: Lêer

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Other
af: Ander

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind
