Rabbit Hole (8.x-1.0-beta8) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: File
ast: Ficheru

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Other
ast: Otru
