Rabbit Hole (8.x-1.0-beta8) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Group
bg: Група

en: Action
bg: Действие

en: File
bg: Файл

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Media
bg: Медия

en: Other
bg: Други

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.
