Rabbit Hole (8.x-1.0-beta8) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Group
uk: Група

en: Action
uk: Дія

en: File
uk: Файл

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Media
uk: Медіа

en: Other
uk: Інше

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: About
uk: Про модуль

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Response code
uk: Код відповіді

en: this link
uk: це посилання

en: Bundle
uk: Пакет

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування

en: Allow override
uk: Дозволити перевизначення

en: Redirect settings
uk: Налаштування переспрямування

en: Display the page
uk: Відображати сторінку

en: Allow these settings to be overridden for individual entities
uk: Дозволити перевизначати ці налаштування для кожної сутності

en: What should happen when someone tries to visit an entity page for @bundle?
uk: Що має статися коли користувач намагається відвідати сторінку сутності типу @bundle?

en: Entity Type ID
uk: ID типу сутності

en: Redirect code
uk: Код переспрямування
