Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: File
bn: ফাইল

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
