Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Action
el: Ενέργεια

en: File
el: Αρχείο

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Media
el: Μέσα

en: Other
el: Άλλο

en: Page redirect
el: Ανακατεύθυνση σελίδας

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: About
el: Περί

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
