Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: File
fr: Fichier

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Access denied
fr: Accès refusé

en: Media
fr: Média

en: Other
fr: Autre

en: Page redirect
fr: Rediriger vers une page

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: About
fr: À propos

en: Behavior
fr: Comportement

en: Response code
fr: Code réponse

en: Bundle
fr: Type

en: Fallback behavior
fr: Comportement de repli

en: Taxonomy Term
fr: Terme de taxonomie

en: Redirect path
fr: Chemin de redirection

en: Redirect settings
fr: Paramètres de Redirect

en: Entity Type ID
fr: Identifiant (ID) du type d'entité
