Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Action
hr: Akcija

en: File
hr: Datoteka

en: User
hr: Korisnik

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Media
hr: Mediji

en: Other
hr: Ostalo

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: About
hr: Opis
