Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Media
hy: Մեդիա

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Bundle
hy: Փաթեթ
