Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Group
id: Grup

en: Action
id: Tindakan

en: User
id: Pengguna

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: Other
id: Lainnya

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: About
id: Tentang

en: Behavior
id: Perilaku

en: Bundle
id: Bundel

en: Taxonomy Term
id: Istilah Taksonomi

en: Redirect path
id: Jalur pengalihan

en: Entity Type ID
id: ID Jenis Entitas
