Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Action
is: Aðgerð

en: File
is: Skrá

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: About
is: Um
