Rabbit Hole (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Action
sk: Akcia

en: File
sk: Súbor

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Media
sk: Médiá

en: Other
sk: Ostatné

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: About
sk: Informácie o

en: Behavior
sk: Správanie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
