Rabbit Hole (8.x-1.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Group
ms: Kumpulan

en: Action
ms: Tindakan

en: File
ms: Fail

en: User
ms: Pengguna

en: Node
ms: Nod

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Page not found
ms: Halaman tidak dijumpai

en: About
ms: Perihal
