Radioactivity (4.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Language
cs: Jazyk

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Appears in: @bundles.
cs: Objevuje se v: @bundles.

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Target UUID
cs: Cílové UUID

en: @entity using @field_name
cs: @entity používající @field_name
