Radioactivity (4.0.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Language
sv: Språk

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Reference
sv: Referens

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Appears in: @bundles.
sv: Förekommer i: @bundles.

en: Manage form display
sv: Hantera formulärsvisning

en: Type of item to reference
sv: Typ av objekt att referera

en: Target UUID
sv: UUID för mål

en: @entity using @field_name
sv: @entity använder @field_name
