Radioactivity (4.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Target UUID
eo: Celata unika uzantonombro
