Radioactivity (4.0.2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Language
ru: Язык

en: Timestamp
ru: Время

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Reference
ru: Связь

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Decimals
ru: Десятичные

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: Appears in: @bundles.
ru: Местонахождение: @bundles.

en: Manage form display
ru: Управление отображением формы

en: Type of item to reference
ru: Тип элемента для ссылки

en: Target UUID
ru: Целевой UUID

en: @entity using @field_name
ru: @entity использует @field_name
