Radioactivity (4.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Language
hy: Լեզու

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը
