Radioactivity (4.0.3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Language
pt: Idioma

en: Configuration
pt: Configurações

en: Granularity
pt: Granularidade

en: Reference
pt: Referência

en: Default value
pt: Valor padrão

en: About
pt: Sobre

en: Manage display
pt: Gerenciar exibição

en: Appears in: @bundles.
pt: Aparece em: @bundles.

en: Manage form display
pt: Gerenciar exibição de formulário

en: Type of item to reference
pt: Tipo de item para referenciar

en: Target UUID
pt: Destino UUID

en: @entity using @field_name
pt: @entity usando @field_name
