Radioactivity (4.0.4) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Language
az: Dil

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Reference
az: Istinad

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.

en: Manage form display
az: Forma ekranını idarə edin

en: Type of item to reference
az: İstinad ediləcək elementin növü

en: @entity using @field_name
az: @field_name istifadə edən @entity
