Radioactivity (4.0.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Language
da: Sprog

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Granularity
da: Granularitet

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Appears in: @bundles.
da: Optræder i: @bundles.

en: Manage form display
da: Håndtér visning af formular

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til

en: Target UUID
da: Mål-UUID

en: @entity using @field_name
da: @entity som bruger @field_name
