Radioactivity (4.0.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Language
lt: Kalba

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Use cron
lt: Naudoti cron

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas
