Radioactivity (4.0.4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Language
lv: Valoda

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Reference
lv: Atsauce

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu
