Radioactivity (4.0.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Granularity
th: ความละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล

en: Appears in: @bundles.
th: ปรากฏใน @bundles.

en: Manage form display
th: จัดการการแสดงผลของฟอร์มรับค่า
