Radioactivity (4.1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Language
km: ភាសា

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
