Radioactivity (8.x-3.0-alpha3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី
