Radioactivity (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Cron
ka: კრონი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Add field
ka: ველის დამატება
