Radioactivity (8.x-3.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Display
be: Паказ

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Configuration
be: Налады

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Cron
be: Крон

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Add field
be: Дадаць поле

en: About
be: Аб

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты
