RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Support
ca: Suport

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Allowed
ca: Es permet

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Customer ID
ca: ID de client
