RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo
