RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: Email
da: E-mail

en: Allowed
da: Tilladt

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Customer ID
da: Kunde ID
