RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Support
hi: समर्थन

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन
