RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Support
hr: Podrška

en: Email
hr: E-pošta

en: Phone
hr: Telefon
