RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: Support
ja: サポート

en: Email
ja: メール

en: Allowed
ja: 許可された

en: Phone
ja: 電話番号

en: Customer ID
ja: 顧客ID
