RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ
