RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Support
ru: Поддержка

en: Allowed
ru: Разрешено

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Customer ID
ru: ID покупателя
