RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email
sv: E-post

en: Allowed
sv: Tillåten

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Shared secret
sv: Hemligt ord
