RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Email
th: อีเมล

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
