RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон
