RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شماره تلفن
