RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Submit
no: Send

en: Username
no: Brukernavn

en: Support
no: Brukerstøtte

en: Email
no: E-post

en: Allowed
no: Tillatt

en: API Key
no: API-nøkkel

en: Phone
no: Telefon
