RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Email
nl: E-mail

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Customer ID
nl: Klant-ID

en: Shared secret
nl: Gedeeld geheim

en: Validate OTP
nl: OTP valideren

en: Resend OTP
nl: OTP opnieuw verzenden

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen
