RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Support
pl: Wsparcie

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Customer ID
pl: ID klienta

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj
