RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email
sk: E-mail

en: Allowed
sk: Povolené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
