RADIUS (Remote Authentication Dial-In User Service) Client (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
